High Five Mastering

Masteringové štúdio

Vybavenie

High Five Mastering sa môže pochváliť tým najkvalitnejším masteringovým vybavením aké sa nikde inde na Slovensku ani v Česku nenachádza. Štúdio disponuje tou najkvalitnejšou analógovu masteringovou technológou súčastnosti a ako jediné v širokom okolí má taktiež masteringovú konzolu od firmy Maselec, ktorá je považovaná za najlepšiu masteringovú konzolu súčastnosti. Pre porovnanie: Ak by HFM bolo nahrávacie štúdio, táto konzola by bola ekvivalentom velkého nahrávacieho pultu ako su Neve či SSL.

Neoddelitľnou súčastou kvalitného masteringového štúdia je jeho akustika. Štúdio bolo navrhnuté špeciálne za účelom masteringu. Miestnosť má ideálne pomery strán a využíva ako absorbčné materiály, tak aj špeciálne difúzory, vyrobené podľa presných akustických výpočtov na zákazku, špeciálne do našej miestnosti. V štúdiu je taktiež využívaná technológia od uznávanej firmy Gik Acoustics na akustické doladenie.

 

Okrem analogových hračiek samozrejme disponujeme aj digitálnou technológiou ako sú rôzne softwareové audio programy a pluginy.

Software:

Soundblade, Pro-Tools, Logic a množstvo high-end pluginov.

Stabilizátor napätia:

Furman: M-10Lx E 

Ostatný hardware:

Mac Pro, 2.8GHz Quad-Core Intel Xeon, 16GB RAM

Mac Pro, 4.2GHz Intel Core i7, 32GB RAM